samochód do wynajęcia Kraków lotnisko

Wyjeżdżasz na urlop lub w podróż służbową do innego miasta bądź kraju? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, transportując rodzinę lub ewentualnie współpracowników do pobliskich miast?

wypożyczalnia samochodów Kraków dworzec pkp

Dawniej jedynym dobrym rozwiązaniem byłyby taksówki czy też własny transport – dzisiaj o wiele lepszą i tańszą opcją są wypożyczalnie aut, które szturmem zdobyły serca amerykanów i pomału przekonują do siebie również europejczyków, w tym także naszych rodaków.
Coraz więcej propozycji krajowych wypożyczalni aut pokazuje, że potrzebujemy samochodów w wyznaczonym czasie. Co więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie tylko dla podróży służbowych, lecz także do tych prywatnych, kiedy potrzebujemy prędkiego i nieograniczonego przewozu w danym rejonie.

wypożyczalnia samochodów Kraków Balice

Koszty najmu auta
Przejdźmy zatem do sedna – jakie są wydatki wynajmu samochodu? To zależy od tego, jakie auto pragniemy wypożyczyć oraz na jak długi okres. Wyruszając na dwutygodniowe wakacje, należałoby pomyśleć o wynajmie na pełen okres urlopu. Dlaczego? Bowiem wynajem wyłącznie na parę dni może być o wiele droższy niż wynajem na tydzień lub ewentualnie dwa tygodnie. Ta reguła dotyczy nie tylko turystów, ale też biznesmenów, którzy potrzebują aut w trakcie podróży służbowej.
Na cenę ma też wpływ typ samochodu. Bogata w akcesoria limuzyna będzie dużo droższa niż przeciętne rodzinne auto (które również nie musi być pozbawione wygód rodzaju klimatyzacja lub fotelik dla dziecka, jaki coraz częściej jest w tradycyjnym wyposażeniu). Nie zmienia to jednak faktu, że wypożyczalni aut jest tak dużo, że musiało to odbić się na opłatach – mniejszych cenach dla Klientów.